Neden Bizi Seçmelisiniz ?

18 yıllık geçmişi ve yaklaşık 3000e yakın cari müşterisiyle "Teknik Forkser İş Makineleri" olarak Türkiyede hizmet vermekteyiz. Her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Biz Kimiz

Firmamız Dizel, Akülü ve LPG'li Forklift'lerin yanı sıra depo içi malzemelerin sevk ve nakil hareketlerini yapabilme kabiliyetine sahip olan Manuel Transpaletler ( uzun, kısa, bobin taşıma, paslanmaz, terazili gibi), Yarı Akülü ve Yaya Kumandalı Transpalet; İstif Makineleri, Reach Must Truck, Personel Yükselticiler, Akülü Çekiciler ve Zincirli Ceraskal gibi ağır iş makinelerinin (tüm markalar dahildir) ve yedek parçalarının satışını,bakım ve servislerini yapmaktadır.

Şirket prensibi olarak çalıştığımız iş ortaklarımızla uzun vadeli, karşılıklı güvene ve saygıya dayalı bir ticaret anlayışımız vardır. Geniş ürün stokumuz ve uzman kadromuz sayesinde ihtiyacınıza en uygun ürüne rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

100%

Müşteri Memnuniyeti

Hedefimiz; hızlı, yetkili ve bilgili servis anlayışımızla müşterilerimizin problemlerini çözebilmek ve müşterilerimizi memnun ederek, firmamıza dönecek olan memnuniyet haberlerinin haklı gururunu yaşamaktır.

100%

Yedek Parça

Doğru parça tespiti, uygun fiyat ve kalite önceliğimizdir.

100%

Servis

Şirketimize gelen arıza ihbarlarının ve planlı bakımların sistemli bir şekilde programlayarak müşterilerimize en hızlı ve doğru servisi vermek şirket prensibimizdir.


Depo içi Malzeme Haraketlerinizde Çözüm Ortağınız